Rejestracja telefoniczna

O mnie

default-non-user-no-photo
mgr Jędrzej Piotrkowski

Jako fizjoterapeuta z długoletnim doświadczeniem mam kontakt z różnymi technikami terapeutycznymi, jednak Masaż Głęboki jest metodą, która skupia się na głębszych warstwach mięśni, respektując przy tym zasadę warstwowości naszego ciała. Stosowane techniki skupiają się głównie na odnalezieniu chronicznych wzorców napięcia i uwolnieniu ich od bólu stosując powolne i głębokie rozluźnienie. Ich skuteczność jest jednak zróżnicowana. Z własnego doświadczenia wybrałem techniki Masażu Głębokiego jako metodę, która przynosi najbardziej pożądane efekty.

Ukończyłem studia wyższe na kierunku fizjoterapii i od wielu lat interesuję się koncepcją leczenia tkanek miękkich, która potrafi przynosić zauważalne efekty już po kilku spotkaniach.
Zdobyte doświadczenia nauczyły mnie dokładności oraz profesjonalizmu, dzięki czemu wiem jak sprawić by poczuli Państwo pełne zadowolenie, a przy tym aby terapia była wartościowa i najlepiej spełniała swoją rolę.

Pozdrawiam
mgr Jędrzej Piotrowski

Prowadzony przeze mnie masaż głęboki przede wszystkim polecam w następujących przypadkach: 

  • kontuzje sportowe oraz urazy - ograniczona ruchomość, nawracające i bolesne urazy, przykurcze stawów, naderwania i naciągnięcia więzadeł i mięśni, stany po skręceniach i zwichnięciach
  • zespoły bólowe - cieśń nadgarstka, łokieć golfisty i tenisisty, rwa kulszowa, zespół bolesnego barku, zespół skrzyżowania dolnego i górnego, zespół bolesnego barku, zespół przedniego przedziału piszczeli, koślawość kolan, ostroga piętowa, płaskostopie
  • przewlekłe bóle mięśniowe - sztywność w obrębie karku, bóle przeciążeniowe odcnika lędźwiowego, promieniujące z okolic miednicy, przewlekłe migreny, bóle pleców.

Masaż głęboki - Gabinet masażu Poznań Wilda